Tadwil - Skup, zamiana, wynajem nieruchomości w Warszawie

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka szansa na życie bez długów
Tadwil Sp. z o.o. oferuje pomoc w upadłości konsumenckiej.

Nagła choroba, utrata pracy i tysiące innych powodów, mogą spowodować, że nagle okaże się, iż nasze zobowiązania są niemożliwe do spłaty. Spirala długów potrafi się zacieśniać, sytuacja wydaje się bez wyjścia. Wówczas zamiast załamywać ręce, trzeba zacząć działać. Dla wielu osób ratunkiem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. My pomagamy krok po kroku w przeprowadzeniu całego postępowania, poczynając od złożenia wniosku.

Dla kogo ta forma oddłużenia?

O upadłość konsumencką mogą wystąpić konsumenci i osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Co daje upadłość konsumencka?

Dzięki ogłoszeniu przez sąd upadłości, bezpiecznie pozbywamy się długów.

Sąd decyduje o umorzeniu zobowiązań m.in. za faktury i rachunki, kredyty hipoteczne, pożyczki oraz podatki.

Pomagamy na każdym etapie
Aby dowiedzieć się jakie są możliwości i na ile skomplikowany proces upadłościowy przed dłużnikiem, musimy na początku poznać jego historię zadłużenia i przeanalizować dostarczone dokumenty dotyczące jego powstania oraz sytuacji ekonomicznej klienta. Potem przygotowujemy wniosek o ogłoszenie upadłości do sądu. I to jest moment, kiedy większość osób odczuwa już znaczną ulgę psychiczną, bo w końcu wstępuje w nich nadzieja na nowe, lepsze życie bez ciężaru zobowiązań.
Od chwili złożenia wniosku w postępowaniu ustanowiony zostaje syndyk, który zabezpiecza ewentualny majątek dłużnika na rzecz zobowiązań wobec wierzycieli. My, aby oszczędzić naszym klientom stresu, przejmujemy na siebie kontakt z syndykiem masy upadłościowej.
Przeprowadzamy skomplikowane procedury aż do momentu ogłoszenia upadłości przez sąd. Robimy wszystko, aby każda ze spraw przebiegła jak najszybciej i zakończyła się pomyślnym wyrokiem dla naszego klienta.

Zachęcamy do kontaktu. Pod numerem telefonu: 501-089-898 lub drogą mailową: biuro@tadwil.pl chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Tadwil sp. z o.o.

ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: +48 501 089 898
Tel: +48 507 060 970
Email: biuro@tadwil.pl

Zamów rozmowę

Podaj swój numer a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 5 minut

Tadwil nieruchomości