Tadwil - Skup, zamiana, wynajem nieruchomości w Warszawie

Skup mieszkań i nieruchomości

 

Skup mieszkań/udziałów w nieruchomościach: Na czym polega usługa?

 

TADWIL Sp. z o.o. to firma z dużym doświadczeniem w obsłudze transakcji trudnych i bardzo trudnych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży lokali zadłużonych oraz z problemami prawnymi, a także udziałów w nieruchomościach. Ściśle współpracujemy z kancelariami komorniczymi, prawnymi, firmami windykacyjnymi oraz bankami. To pozwala na zapewnienie korzystnych warunków sprzedaży nieruchomości i pozyskiwanie dobrych ofert skupu mieszkań za gotówkę. Skup mieszkań czy domów to także sposób na szybką sprzedaż nieruchomości nieobciążonych i z uregulowaną sytuacją prawną. Z zalet takiej formy zbycia mieszkania warto skorzystać w przypadku dziedziczenia niepożądanej nieruchomości czy wyjazdu zagranicznego.

 

Szybka sprzedaż nieruchomości za gotówkę - Skup mieszkań

 

Sytuacja na rynku nieruchomości jest coraz trudniejsza, mieszkanie nie jest łatwo sprzedać. Tym bardziej, gdy chodzi o lokal zadłużony, zagrożony komorniczą egzekucją lub udział w nieruchomości do której nie mamy dostępu. Wtedy zamiast załamywać ręce, warto rozważyć współpracę z doświadczonym partnerem, który pomoże w szybkiej sprzedaży nieruchomości. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Do naszego programu kwalifikuje się każde mieszkanie, niezależnie od jego kondycji technicznej czy formalno-prawnej. Bardzo realny jest skup mieszkań za gotówkę.

Nieruchomość na sprzedaż


 

Nie obiecujemy cudów. My działamy – szybko i profesjonalnie, zgodnie z literą prawa.
Nasza pomoc polega na wycenie mieszkania, oraz załatwieniu wszystkich formalności związanych ze sprzedażą.

 

 

Skup mieszkań – nie tylko Warszawa, cała Polska

 

Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale działamy na terenie całego kraju. Co ważne, do naszego programu kwalifikują się nie tyko mieszkania, ale również domy, działki i nieruchomości komercyjne. Obsługujemy skup nieruchomości w dużych miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Radom, Rzeszów i inne, ale nie ograniczamy się do dużych miast. Nasza oferta odpowiada na potrzeby i oczekiwania właścicieli, którym zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości w dobrej cenie i, co najważniejsze, szybkim uzyskaniu zapłaty. Skup mieszkań za gotówkę stanowi odpowiedź. Kupujemy też udziały w nieruchomościach. Żaden temat nie jest dla nas zbyt trudny. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i poszanowaniem prawa. Zapewniamy legalną sprzedaż przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do absolutnego minimum.

 

Skup mieszkań za gotówkę: Dlaczego warto?

 

Skup mieszkań za gotówkę to forma współpracy gwarantująca sprzedaż nieruchomości bez przeciągających się formalności na dobrych warunkach, znacznie szybszą niż w przypadku sprzedaży mieszkania samodzielnie lub przy współpracy ze zwykłym pośrednikiem gdzie pieniądze można otrzymać nawet po kilku miesiącach. Sprzedaż mieszkania w ramach naszego programu to gwarancja uniknięcia kolejnych kłopotów oraz dodatkowych kosztów np. dalsze odsetki od zadłużenia, kolejne czynsze i opłaty, które trzeba ponosić będąc właścicielem nieruchomości lub jej części nawet jeśli się z niej osobiście nie korzysta. Jesteśmy w stanie sami wypłacić gotówkę za mieszkanie, dom, działkę, nieruchomość komercyjną lub udział w nieruchomości, nie oglądamy się na inwestorów zewnętrznych.

 

Szybka sprzedaż nieruchomości: Jak przebiega?

 

Staramy się ograniczać formalności związane ze skupem mieszkań za gotówkę do absolutnego minimum. W praktyce oznacza to, że mieszkanie możemy odkupić od Ciebie w czterech prostych krokach:

  1. Rozpoczynamy od analizy podstawowych dokumentów jak księga wieczysta i podstawa nabycia oraz od wizji lokalnej i obejrzenia mieszkania/domu (jeśli jest to możliwe) działki lub lokalu.
  2. Na kolejnym etapie zapewniamy szybką i bezpłatną ocenę formalno-prawną nieruchomości.
  3. Przygotowujemy ofertę. Jeśli uznasz ją za korzystną, podpisujemy umowę przedwstępną sprzedaży i wypłacamy zadatek.
  4. Po dostarczeniu oryginałów niezbędnych dokumentów, podpisujemy akt notarialny sprzedaży mieszkania i wypłacamy odpowiednią kwotę na konto.

 

Skup nieruchomości - jakie obejmuje rodzaje?

 

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i niemieszkalnymi, dlatego możemy zaproponować nie tylko skup mieszkań za gotówkę. Oferujemy:

  • skup mieszkań,
  • skup domów,
  • skup działek,
  • skup lokali użytkowych,
  • skup nieruchomości komercyjnych i nietypowych np. hotele, elektrownie wodne, stacje paliw, ujęcia wody pitnej, wierze ciśnień, pola kempingowe itp.

Jeśli tylko interesuje Cię szybka sprzedaż nieruchomości, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie sprzedaży-zakupu nieruchomości, niezależnie od jej stanu i przeznaczenia.

 

Skup nieruchomości Warszawa: Gdzie szukać pomocy?

 

Właścicieli nieruchomości zainteresowanych ich szybką sprzedażą zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Dane kontaktowe dla osób zainteresowanych skupem mieszkań za gotówkę znajdziesz w zakładce Kontakt. Tam również znajduje się formularz, za pośrednictwem którego możesz zamówić rozmowę telefoniczną. Oddzwaniamy w dogodnych dla Klientów terminach. Jesteśmy zlokalizowani w województwie mazowieckim, w Warszawie, jednak działamy w całej Polsce.

Zajmujemy się również skupem udziałów w nieruchomości i skupem wierzytelności.

 

Tadwil sp. z o.o.

ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: +48 501 089 898
Tel: +48 507 060 970
Email: biuro@tadwil.pl

Zamów rozmowę

Podaj swój numer a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 5 minut

Tadwil nieruchomości