Tadwil - oddłużamy nieruchomości

Stop eksmisjom, uchroń swój dom !!!

Państwa mieszkanie jest zadłużone? Stanowi przedmiot zastawu lub innych zabezpieczeń? Została wszczęta egzekucja komornicza?

To nie problem. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu najtrudniejszych zagadnień prawnych oraz w szybkiej sprzedaży Państwa mieszkania.

Współpracujemy z Bankami , które często są Państwa wierzycielami hipotecznymi. Proszę o kontakt, spróbujemy rozpoznać problem, pomożemy uniknąć licytacji, pomożemy podpisać ugodę lub sprzedać mieszkanie za wyższą kwotę niż oferuje Komornik na licytacji. Nie pobieramy opłat za nasze porady.

 Rozmowa - negocjacje

TADWIL Sp. z o.o. posiada duże doświadczenie na rynku warszawskim w realizacji najtrudniejszych transakcji sprzedaży lokali zadłużonych. Współpracujemy ściśle z kancelariami komorniczymi, prawnymi, firmami windykacyjnymi oraz bankami. Pomogliśmy już wielu osobom w rozwiązaniu najtrudniejszych problemów związanych z szybką sprzedażą mieszkania.

Mieszkanie w budynku - widok od strony ulicy

 

Na rynku nieruchomości coraz trudniej jest sprzedać mieszkanie. Jest to tym bardziej kłopotliwe w sytuacji gdy rosną kwoty niespłacanych przez właścicieli zobowiązań albo odsetki od niespłacanego kredytu lub też gdy istnieje ryzyko egzekucji komorniczej. W tej sytuacji warto rozważyć podjęcie współpracy z doświadczonym partnerem, który pomoże w szybkiej sprzedaży nieruchomości. Do naszego programu kwalifikuje się każde mieszkanie niezależnie od jego kondycji technicznej czy też formalno-prawnej.

 

Nasza pomoc polega na szybkiej wycenie mieszkania, oraz załatwieniu wszystkich formalności związanych ze sprzedażą.

Taka forma współpracy gwarantuje szybką sprzedaż nieruchomości na dobrych warunkach, znacznie szybszą niż w przypadku sprzedaży mieszkania samodzielnie lub przy współpracy ze zwykłym pośrednikiem gdzie pieniądze otrzymacie Państwo po kilku miesiącach.

Sprzedaż mieszkania w ramach naszego programu pozwoli Państwu uniknąć kolejnych kłopotów oraz wielu dodatkowych kosztów.

Jesteśmy w stanie sami wypłacić Państwu gotówkę za mieszkanie bez oglądania się na inwestorów zewnętrznych.

 

Etapy współpracy:

  • Umówienie się na obejrzenie mieszkania .
  • Niezwłoczne dokonanie szybkiej i bezpłatnej oceny formalno prawnej nieruchomości.
  • Następnie, niezwłocznie po obejrzeniu mieszkania przygotujemy ofertę. Gdy zostanie ona zaakceptowana przez Państwa, podpisujemy umowę przedwstępną sprzedaży i wypłacamy zadatek
  • Po dostarczeniu oryginałów niezbędnych dokumentów zostaje podpisany akt notarialny sprzedaży mieszkania i dokonana zapłata ceny sprzedaży na konto.

kupujemy udziały w nieruchomościach. 

NOWOŚĆ! PRZEKSZTAŁCAMY LOKATORSKIE PRAWO DO LOKALU NA PRAWO WŁASNOŚCI.

Nie czekajcie Państwo. Skontaktujcie się z nami już dziś!

Szybki kontakt

Tadwil sp. z o.o.
ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: 501 08 98 98
Email: biuro@tadwil.pl

© 2016 TadWil