Tadwil - Skup, zamiana, wynajem nieruchomości w Warszawie

Skup wierzytelności

Tadwil Sp. z o.o. oferuje zakup wierzytelności przysługujących Spółdzielniom Mieszkaniowym, Wspólnotom Mieszkaniowym. Jesteśmy specjalistami w zakresie skupowania wierzytelności, działając skuteczne, lecz zawsze zgodnie z literą prawa.

Z roku na rok rosną zadłużenia czynszowe właścicieli i lokatorów wobec spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, wiele z nich jest na granicy wytrzymałości. Pandemia przyczyniła się do ogólnego kryzysu finansowego, więc długi lokatorów są coraz większe. Wiele osób opłatę za czynsz zostawia „na później", dbając w pierwszej kolejności o media – prąd czy wodę, które mogą zostać odcięte (bez opłaconego czynszu przecież dach nad głową zostaje).

Na nic się zdają upomnienia i wezwania do zapłaty, długi rosną, a sytuacja finansowa spółdzielni i wspólnot staje się coraz gorsza. Remonty i naprawy zrobić trzeba, wywiązać się z comiesięcznych zobowiązań wobec mieszkańców i instytucji również. „Dziura budżetowa" jest coraz większa i wydaje się, że nie ma sposobu aby uratować coraz gorszą sytuację spółdzielni czy wspólnoty. My możemy pomóc w prosty sposób – odkupimy wierzytelności.

 

Skupowanie wierzytelności – kompleksowa obsługa

Finansista


Spółka Tadwil zajmuje się zarówno zakupem wierzytelności zabezpieczonych hipoteką jak i wierzytelności w sprawach, w których nawet od wielu lat prowadzona jest egzekucja komornicza.

 

Oferujemy kompleksową obsługę wszystkich zakupów wierzytelności, również tych bardzo skomplikowanych, po przedłożeniu niezbędnych dokumentów:

  • tytułu wykonawczego stanowiącego podstawę dochodzonego roszczenia,
  • numer księgi wieczystej z której prowadzona jest egzekucja lub na której została ustanowiona hipoteka.

Odbieranie własności osobom, które zalegają z opłatami, nie płacą czynszu czy spóźniają się z regulowaniem rat hipotecznych to czynność skomplikowana, żmudna, stresująca. Mało kto chce się tym zajmować samodzielnie, decydując się raczej na współpracę z firmą mającą doświadczenie w skupowaniu wierzytelności. Na tym etapie służymy Ci wsparciem i pomocą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przeprowadzeniu procesu. Powierz nam trudną sprawę i uwolnij się od ciężaru.

 

Sprzedaż wierzytelności – jaki jest cel?

Chcesz mieć lepszą kontrolę nad finansami firmy? Zapewnić swojemu biznesowi płynność finansową? Utrzymać stabilny poziom wzrostu albo go przyspieszyć? W Tadwil wiemy, że zaległe płatności od klientów mogą znacznie utrudniać zarządzanie przedsiębiorstwem. Dlatego proponujemy Ci usługę skupu wierzytelności na przejrzystych uczciwych zasadach. To skuteczne narzędzie zarządzania ryzykiem finansowym, zapewniające natychmiastowe środki pieniężne Możesz przeznaczyć je na inwestycje w rozwój albo spłatę innych zobowiązań. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Głównym celem sprzedaży wierzytelności jest przekształcenie aktywów niematerialnych, jakimi są oczekujące płatności i zaległości, w natychmiastowe środki pieniężne. Dzięki temu firmy mogą:
• szybko zabezpieczyć potrzebne im fundusze,
• zredukować ryzyko związane z długimi terminami płatności,
• skupić się na realizacji swoich celów biznesowych.
Nasza oferta sprzedaży wierzytelności pozwala firmom odzyskać kontrolę nad swoimi finansami, eliminując niepewność związana z długotrwałymi procesami windykacyjnymi.


Sprzedaż wierzytelności – jakie są formalności?

Proces sprzedaży wierzytelności u naszej firmy został uproszczony i zoptymalizowany, aby zapewnić Ci szybką, bezproblemową transakcję. Po skontaktowaniu się z nami, przeprowadzimy szczegółową analizę wierzytelności, określając ich wartość rynkową. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną, a gdy ją zaakceptujesz – podpiszemy umowę i wypłacimy ustaloną kwotę.

 

Skup wierzytelności – jakie są korzyści dla państwa?

Skup wierzytelności to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą szybko pozyskać środki pieniężne, nie ryzykując dalszych opóźnień w spłatach. Korzyści płynące z skupu wierzytelności obejmują nie tylko natychmiastowy napływ gotówki, ale też obniżenie ryzyka (długi, przeterminowane płatności) oraz optymalizację płynności finansowej. A to wszystko przy profesjonalnym wsparciu doradców Tadwil działających na rzecz Twojego biznesu.

 

Kontakt w sprawie skupu wierzytelności

 

Zachęcamy do kontaktu, jeśli masz problem z lokatorami i borykasz się z brakiem płynności finansowej spowodowanej nieterminowym regulowaniem czynszów i innych opłat eksploatacyjnych. Pod numerem telefonu: 501-089-898 lub drogą mailową: biuro@tadwil.pl chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących skupu wierzytelności na atrakcyjnych warunkach.

Cała procedura skupowania wierzytelności nie musi być obarczona wieloma trudnościami, ciągnąć się w nieskończoność czy piętrzyć problemy. Naszym celem jest uwolnienie Cię od tych obciążeń i zapewnienie odpowiednich warunków do zarządzania obiektami i utrzymania ich w dobrej kondycji finansowej, technicznej.

Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z nami celem poznania szczegółowych warunków współpracy oraz ustalenia szczegółów. Zapewniamy, że skup wierzytelności prowadzimy w sposób nie budzący wątpliwości, a przede wszystkim na jasnych i prostych zasadach. Jesteśmy pewni, że pozbycie się uciążliwych długów usprawni Twoje zarządzenie i podniesie komfort oraz jakość codziennej pracy z tym związanej. Zapraszamy.

Firma Tadwil zajmuje się między innymi: Oddłużaniem nieruchomości, skupem nieruchomości, skupem udziałów w nieruchomości.

Tadwil sp. z o.o.

ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: +48 501 089 898
Tel: +48 507 060 970
Email: biuro@tadwil.pl

Zamów rozmowę

Podaj swój numer a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 5 minut

Tadwil nieruchomości