Skup wierzytelności

Tadwil Sp. z o.o. oferuje zakup wierzytelności przysługujących Spółdzielniom Mieszkaniowym, Wspólnotom Mieszkaniowym. Jesteśmy specjalistami w zakresie skupowania wierzytelności, działając skuteczne, lecz zawsze zgodnie z literą prawa.

Z roku na rok rosną zadłużenia czynszowe właścicieli i lokatorów wobec spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, wiele z nich jest na granicy wytrzymałości. Pandemia przyczyniła się do ogólnego kryzysu finansowego, więc długi lokatorów są coraz większe. Wiele osób opłatę za czynsz zostawia „na później", dbając w pierwszej kolejności o media – prąd czy wodę, które mogą zostać odcięte (bez opłaconego czynszu przecież dach nad głową zostaje).

Na nic się zdają upomnienia i wezwania do zapłaty, długi rosną, a sytuacja finansowa spółdzielni i wspólnot staje się coraz gorsza. Remonty i naprawy zrobić trzeba, wywiązać się z comiesięcznych zobowiązań wobec mieszkańców i instytucji również. „Dziura budżetowa" jest coraz większa i wydaje się, że nie ma sposobu aby uratować coraz gorszą sytuację spółdzielni czy wspólnoty. My możemy pomóc w prosty sposób – odkupimy wierzytelności.

 

Skupowanie wierzytelności – kompleksowa obsługa

Finansista


Spółka Tadwil zajmuje się zarówno zakupem wierzytelności zabezpieczonych hipoteką jak i wierzytelności w sprawach, w których nawet od wielu lat prowadzona jest egzekucja komornicza.

 

Oferujemy kompleksową obsługę wszystkich zakupów wierzytelności, również tych bardzo skomplikowanych, po przedłożeniu niezbędnych dokumentów:

  • tytułu wykonawczego stanowiącego podstawę dochodzonego roszczenia,
  • numer księgi wieczystej z której prowadzona jest egzekucja lub na której została ustanowiona hipoteka.

Odbieranie własności osobom, które zalegają z opłatami, nie płacą czynszu czy spóźniają się z regulowaniem rat hipotecznych to czynność skomplikowana, żmudna, stresująca. Mało kto chce się tym zajmować samodzielnie, decydując się raczej na współpracę z firmą mającą doświadczenie w skupowaniu wierzytelności. Na tym etapie służymy Ci wsparciem i pomocą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przeprowadzeniu procesu. Powierz nam trudną sprawę i uwolnij się od ciężaru.

 

Kontakt w sprawie skupu wierzytelności

 

Zachęcamy do kontaktu, jeśli masz problem z lokatorami i borykasz się z brakiem płynności finansowej spowodowanej nieterminowym regulowaniem czynszów i innych opłat eksploatacyjnych. Pod numerem telefonu: 501-089-898 lub drogą mailową: biuro@tadwil.pl chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących skupu wierzytelności na atrakcyjnych warunkach.

Cała procedura skupowania wierzytelności nie musi być obarczona wieloma trudnościami, ciągnąć się w nieskończoność czy piętrzyć problemy. Naszym celem jest uwolnienie Cię od tych obciążeń i zapewnienie odpowiednich warunków do zarządzania obiektami i utrzymania ich w dobrej kondycji finansowej, technicznej.

Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z nami celem poznania szczegółowych warunków współpracy oraz ustalenia szczegółów. Zapewniamy, że skup wierzytelności prowadzimy w sposób nie budzący wątpliwości, a przede wszystkim na jasnych i prostych zasadach. Jesteśmy pewni, że pozbycie się uciążliwych długów usprawni Twoje zarządzenie i podniesie komfort oraz jakość codziennej pracy z tym związanej. Zapraszamy.

Firma Tadwil zajmuje się między innymi: Oddłużaniem nieruchomości, skupem nieruchomości, skupem udziałów w nieruchomości.

Tadwil sp. z o.o.

ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: +48 501 089 898
Tel: +48 507 060 970
Email: biuro@tadwil.pl

Zamów rozmowę

Podaj swój numer a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 5 minut

Tadwil nieruchomości