Skup wierzytelności

Tadwil Sp. z o.o. oferuje zakup wierzytelności przysługujących Spółdzielniom Mieszkaniowym, Wspólnotom Mieszkaniowym.

     Z roku na rok rosną zadłużenia czynszowe właścicieli i lokatorów wobec spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, wiele z nich jest na granicy wytrzymałości. Pandemia przyczyniła się do ogólnego kryzysu finansowego, więc długi lokatorów są coraz większe. Wiele osób opłatę za czynsz zostawia „na później", dbając w pierwszej kolejności o media – prąd czy wodę, które mogą zostać odcięte (bez opłaconego czynszu przecież dach nad głową zostaje).

Na nic się zdają upomnienia i wezwania do zapłaty, długi rosną, a sytuacja finansowa spółdzielni i wspólnot staje się coraz gorsza. Remonty i naprawy zrobić trzeba, wywiązać się z comiesięcznych zobowiązań wobec mieszkańców i instytucji również. „Dziura budżetowa" jest coraz większa i wydaje się, że nie ma sposobu aby uratować coraz gorszą sytuację spółdzielni czy wspólnoty. My możemy pomóc w prosty sposób – odkupimy wierzytelności.

Spółka Tadwil zajmuje się zarówno zakupem wierzytelności zabezpieczonych hipoteką jak i wierzytelności w sprawach, w których nawet od wielu lat prowadzona jest egzekucja komornicza.

  
                                                                                                                                       

Oferujemy kompleksową obsługę wszystkich zakupów wierzytelności, również tych bardzo skomplikowanych, po przedłożeniu niezbędnych dokumentów:

- tytułu wykonawczego stanowiącego podstawę dochodzonego roszczenia,

- numer księgi wieczystej z której prowadzona jest egzekucja lub na której została ustanowiona hipoteka.

Zachęcamy do kontaktu. Pod numerem telefonu: 501-089-898 lub drogą mailową: biuro@tadwil.pl chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Szybki kontakt

Tadwil sp. z o.o.
ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: 501 08 98 98
Email: biuro@tadwil.pl

© 2016 TadWil