Skup spadku, skup udziałów w spadku - bezpieczne przeprowadzenie transakcji

Prawie każda osoba marzy o wygranej na loterii albo o tym żeby pewnego dnia listonosz przyniósł informację, że odziedziczyliśmy pokaźny majątek po bogatym dalekim krewnym. Życie przynosi różne niespodziewane sytuacje. Prawdopodobieństwo wygranej na loterii jest dość niskie, ale odziedziczenie majątku jest już sprawą bardzo realną i niestety okazuje się że bogaty krewny czasami wraz ze spadkiem pozostawia nam długi lub do podziału spadku powołane jest liczne grono spadkobierców. Przyjęcie spadku to czasami zamiast szczęścia i zastrzyku finansowego początek wieloletnich sporów oraz procesów sądowych z innymi spadkobiercami. Jeżeli spadek zawiera nieruchomość, to w takiej sytuacji oferujemy bezpieczny skup udziałów w spadku lub części spadku.
Jeżeli otrzymali Państwo w spadku ułamkową część, udział w nieruchomości, nieruchomość obciążoną roszczeniami lub hipoteką to oferujemy skup udziałów w nieruchomości lub nieruchomości z problemami.
Zbycie udziałów w spadku przez rodzinę

Dysponujesz spadkiem, całością lub jego częścią?
Z uwagi na skomplikowaną sytuację prawną, relacje rodzinne jest to dla Ciebie uciążliwa sprawa?
Boisz się roszczeń od wierzycieli zmarłego?
Sprawa spadkowa będzie ciągnąć się długo, a Ty chciałbyś jak najszybciej uzyskać pieniądze?
Proponujemy Ci możliwość zbycia spadku - całości lub jego części.
Jest to rozwiązanie, które pozwala na szybkie uzyskanie środków pieniężnych w sprawach, które mogą trwać latami. Mamy nieposzlakowaną opinię, a na rynku działamy już wiele lat. Bezpieczeństwo i uczciwość są dla nas priorytetem. Dlatego wszelkie procedury i transakcje przeprowadzamy całkowicie zgodnie z prawem. Dzielimy się informacjami na każdym etapie zarówno teoretycznymi, jak i tymi praktycznymi. Środki pieniężne ze zbycia spadku przelewamy ekspresowo.
Spadek w całości części może zostać zbyty, co wynika z przepisów prawa Kodeksu cywilnego. Oferujemy więc usługę, która dla wielu osób może się okazać sposobem na sprawne uzyskanie profitów z przysługującego spadku lub jego części.

Często jest to dobre rozwiązanie w przypadku skomplikowanych spraw, kiedy ciężko jest się porozumieć spadkobiercom, a przeprowadzenie sprawy spadkowej do końca jest długie i wymaga wiele wysiłku. Zajmujemy się całą procedurą od początku do końca. Jesteśmy w stanie doradzić na każdym etapie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości lub nieścisłości. Dla nas nie ma tematów ciężkich. Dlatego, jeśli rozważasz zbycie spadku, masz pytania z tym związane, to skontaktuj się z nami.

Nabycia możemy dokonać na różnym etapie prowadzenia sprawy spadkowej:

  • przed przeprowadzeniem sprawy spadkowej,
  • w trakcie sprawy spadkowej,
  • po przeprowadzeniu sprawy spadkowej.


Na jakiej podstawie dokonuje się skupu spadku (całości)?

Na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego (art. 1051 i następne), każdy spadkobierca ma prawo zadysponować swoim spadkiem poprzez umowę zbycia spadku. Bazując na takiej umowie, możemy dokonać darowizny, ale i dokonać sprzedaży co dla wielu spadkobierców jest bardzo korzystne.


Czy dokonujemy skupu udziału, części spadku?

Tak, również dokonujemy skupu nie tylko całości, ale i części spadku. Przepisy mówią, że każdy spadkobierca ma prawo zadysponować swoim całym spadkiem lub też jego częścią. Co więcej, nie musi występować o zgodę pozostałych spadkobierców. Sprzedaży udziałów dokonuje się na podstawie umowy zbycia spadku, która jest regulowana w art. 1051 Kc. Całą transakcję przeprowadzamy sprawnie i szybko w jak najmniej obciążający sposób.


Czy skupujemy spadki w Warszawie, Krakowie? Czy nabywamy spadki w innych lokalizacjach?

Siedziba naszej firmy jest w Warszawie, jednak obszarem naszej działalności jest cała Polska. Dokonujemy więc skupu udziałów w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Łodzi, a także innych miastach. Oczywiście nie ograniczamy się jedynie do największych aglomeracji. Skupu dokonujemy we wszelkich miejscach w Polsce - niezależnie od lokalizacji.


Prawnik
Rozważasz zbycie spadku, całości lub jego części? Chciałbyś dopytać się o szczegóły transakcji lub po prostu uzyskać wycenę?


Zapraszamy do kontaktu:

Telefon - skup udziałów
tel. 501 08 98 98

biuro@tadwil.pl

 

 

Szybki kontakt

Tadwil sp. z o.o.
ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: 501 08 98 98
Email: biuro@tadwil.pl

© 2016 TadWil