Tadwil - Skup, zamiana, wynajem nieruchomości w Warszawie

Skup gruntów i działek

Skup gruntów i działek - Dlaczego warto?

 

Inwestycja w ziemię to według wielu osób dobry sposób na ulokowanie kapitału i po jakimś czasie pomnożeniu majątku. Niestety, bywa też tak, że grunty tracą na wartości, a nałożone na nie hipoteki, długi sprawiają, że trudno je sprzedać. Jest wiele sytuacji, w której możesz chcieć pozbyć się działki, a my Ci to umożliwiamy, prowadząc skup działek za gotówkę. To szansa na to, aby zapobiec rozpoczęciu egzekucji komorniczej w razie długów i uzyskanie lepszej ceny niż na licytacji. Ale nie tylko.
Skup gruntów to usługa, którą warto rozważyć w każdej chwili. Nie tylko, kiedy jesteś zadłużony, albo posiadasz ziemię w skomplikowanym statusie prawnym. Zawsze, gdy potrzebujesz szybko środków na nowe projekty czy inwestycje, rozważ skup gruntów za gotówkę. Otrzymasz od nas ekspresową zapłatę – do ręki lub na konto. Wszystko odbywa się na mocy legalnej umowy, dlatego Twoje interesy są odpowiednio chronione.

 

Jakie działki skupujemy?


Oferujemy skup działek oraz gruntów na terenie Warszawy i całego Mazowsza. Specjalizujemy się w zakupie różnego rodzaju nieruchomości gruntowych, od małych działek rekreacyjnych po duże obszary przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe czy przemysłowe.
Niezależnie od lokalizacji i wielkości, zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą. Skontaktuj się, jeśli masz na sprzedaż:
• tereny zabudowane,
• tereny niezabudowane,
• tereny pod inwestycje,
• tereny przemysłowe.
Pamiętaj też, że możesz zwrócić się do nas z ofertą, która jest mało atrakcyjna dla kupców i nie ma opcji sprzedaży w tradycyjny sposób. Wyceniamy działki zadłużone, a także te, które mają nieuregulowaną sytuację prawną. To szansa na pozbycie się problemu z zyskiem.

 

Kiedy wybrać usługę skupu działek?

Jeśli posiadasz nieużytkowaną działkę lub teren, który nie spełnia Twoich oczekiwań, to czas, aby rozważyć jego sprzedaż. Ale skoro ziemia jest nieatrakcyjna i nieopłacalna dla Ciebie, czy będzie cieszyła się zainteresowaniem kupców? Nie musisz czekać miesiącami, aby znaleźć nabywcę. Nie musisz tracić czas na obsługiwanie zapytań czy prezentowanie działki, publikowanie ofert, robienie zdjęć i wiele innych żmudnych czynności. Nie dają one gwarancji sukcesu – a my tak!
Tadwil prowadzi skup gruntów, płacąc za nie gotówką. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem działki od dawna czy też niedawno dziedziczyłeś ją po krewnym, możemy Ci pomóc. Rozważ współpracę z nami np. w którejś z poniższych sytuacji:
• planowanie emigracji i potrzeba szybkiego pozbycia się nieruchomości,
• brak zainteresowania lub czasu na utrzymanie działki i inwestowanie w nią,
• potrzeba uzyskania szybko gotówki związana z nieprzewidzianymi wydatkami lub planowanymi inwestycjami,
• zmiana planów inwestycyjnych i konieczność sprzedaży nieruchomości,
• posiadanie działki zadłużonej lub o niejasnej sytuacji prawnej.

 

Bezpieczny i szybki skup działek za gotówkę oraz gruntów

 

Tadwil zapewnia bezpieczną i sprawną transakcję, która jest korzystna dla obu stron – sprzedawcy i kupującego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości, dajemy Ci pewność, że proces skupu działek za gotówkę przebiegnie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką realizację transakcji, co pozwala Ci pozbyć się nieruchomości w najkrótszym możliwym czasie. W naszej ofercie znajduje się również usługa skupu nieruchomości.

Tadwil sp. z o.o.

ul. Syta 68, 02-993 Warszawa
Tel: +48 501 089 898
Tel: +48 507 060 970
Email: biuro@tadwil.pl

Zamów rozmowę

Podaj swój numer a skontaktujemy się z Tobą
w przeciągu 5 minut

Tadwil nieruchomości